فعالیت های فروشگاه نامیکار

نامیکار ، با مدیریت خانم نام آور فعالیت خود را به صورت حرفه ای در زمینه توزیع و فروش برند‌‌‌‌های معتبر سالهاست که آغاز کرده و رسما از سال1397 برند‌‌‌‌های اورجینال دوال و زنیک را در راس کار خود قرار داده و اولین نماینده رسمی فروش آنلاین و حضوری و بدون واسطه مانیتور و آپشن‌‌‌‌های فابریک برند دوآل، زنیک و ردیاب‌‌‌‌های هارمونی در استان تهران و حومه و سراسر کشور است؛ امیدواریم با بهبود و ارتقا سطح کیفیت کالا و ارائه خدمات و گارانتی شرکتی تحت عنوان پویا سرویس در جهت رضایت 100 درصدی مشتری گام بلندتر و رو به پیشرفت برداریم.

شیوه ارسال کالا :

مجموعه نامیکار ،  با هدف ارائه خدمات و جلب رضایت مشتری تلاش داشته است  و در این خصوص در 90درصد شهرهای ایران عزیز نماینده رسمی و متخصص نصب و راه اندازی دارد و به امید خداوند متعال این روند ادامه خواهد داشت تا در تمام نقاط کشور نماینده ایجاد کند.    قابل توجه همکاران عزیز ،، جهت اطلاع اخذ نمایندگی شما میتوانید با شماره درج شده در واتساپ  در ارتباط باشید.

   در شهرهایی که نماینده فروش داریم :  شما میتوانید  با مراجعه حضوری به فروشگاه نماینده فروش  محصول موردنظر خود راخریداری کنید     قبل از مراجعه ، استعلام قیمت و موجودی کالا الزامی ست جهت هماهنگی  از ساعت 10 صبح تا 18 عصر ایام غیر تعطیل .همچنین در برخی شهرها از جمله تهران  این امکان وجود دارد که  نصب به صورت سیار ، در محل شما انجام شود.

در شهرهایی که نماینده فروش نداریم: شما پس از ثبت سفارش از طریق سایت، واتساپ و یا تماس ، سفارش به درخواست شما از طریق یکی از روشهای باربری، تیپاکس ، چاپار یا پست  به آدرس شما ارسال میشود.

هزینه ارسال طبق تعرفه شرکتهای حمل و نقل برآورد شده که مطابق با محل مقصد متفاوت است  و به عهده مشتری ست.زمان تحویل یک الی  3 روز به طول می انجامد که معمولا تیپاکس و چاپار زمان تحویل کوتاهتری دارند.

شیوه پرداخت :

خرید حضوری در دفتر فروش.

سفارش آنلاین: پس از ثبت سفارش جهت راهنمایی شما کارشناسان  فروش ما با شما تماس خواهند گرفت.

مرجوع کالا :

جهت درخواست بازگرداندن کالا  شما میتوانید با شماره درج شده در واتساپ  در ارتباط باشید.

شرایط مرجوع  کالا :

تمامی کالاهای مجموعه ما  اورجینال و باکیفیت بوده و قبل از ارسال کنترل و تست شده و سپس آکبند و پلمپ شرکتی زده شده سپس ارسال میشوند و همچنین هیچ مغایرتی با توضیحات محصول ندارند بنابراین مرجوع چنین کالایی بدون دلیل منطقی خارج از قوانین مجموعه می باشد مرجوع کالا در صورتی امکان پذیر است که :وکیوم و پلمپ دستگاه  دست نخورده باشد.برچسب و شماره سریال گارانتی مخدوش نباشد.دستگاه نصب نشده باشد.زمان مرجوع کالا نهایتا 7 روز پس از ارسال فاکتور می باشد.کالای مرجوعی در لیست کالاهای غیر قابل مرجوع نباشد.در صورت پذیرفته شدن مرجوعی کالای اورجینال  هزینه  رفت و برگشت کالا به عهده مشتری می باشد و فقط مبلغ اصل دستگاه عودت میشود.

مرجوع کالای معیوب و مشکل دار:

کالاهایی را مشکل دار و خراب تلقی میکنیم که :کالا با مشخصات درخواستی مشتری اعم از رنگ، سایز، مدل وغیره مغایرت داشته باشد.طرح منو دستگاه، موارد گرافیکی جز کالای معیوب نمی باشند.

استرداد هزینه نهایتا ظرف مدت 2 روز با هماهنگی در واتساپ جهت اطمینان صحت شماره  حساب مشتری انجام میشود.

 

امتیاز بدهید